210625 koniec roku

210625 koniec roku

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Za nami kolejny rok edukacji. W obecnym roku szkolnym ze względu na stan epidemii w dalszym ciągu tradycyjną formę kształcenia zastępowaliśmy tzw. zdalną edukacją. Wszyscy musieliśmy stawić jej czoła, ale uważam, że dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu daliśmy sobie radę! Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Państwu, bowiem Wasze zaangażowanie i pomoc w procesie zdalnej edukacji były nieocenione.
Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wielu sukcesów i wyników w nauce na miarę Waszych możliwości. Jako dyrektor mogę powiedzieć, że jestem dumna z wyników nauczania jakie osiągnęliście.
Pomimo trudności wynikających z restrykcji nasza szkoła stwarzała uczniom liczne możliwości uczestnictwa w konkursach, a także pełniła funkcję organizatora czterech konkursów o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, dbając o rozwijanie wszechstronnych zainteresowań uczniów i pobudzanie twórczego myślenia.
Po raz kolejny uczeń naszej szkoły został nagrodzony nagrodą Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych. Pomimo izolacji byliśmy otwarci na współpracę z zagranicą dzięki realizacji projektu eTwinning ze szkołą we Francji.
Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Jestem przekonana, że już w tej chwili Wasze głowy są pełne pomysłów jak spędzicie ten wyjątkowy czas.
Czekają na was piękne miejsca, wspaniałe przygody, rodzina i przyjaciele.
Udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni i rozsądni. Nie obawiajcie się używać słowa „nie” w sytuacjach niebezpiecznych. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Zawsze gdy czujecie zagrożenie zwracajcie się o pomoc do osób lub do instytucji, które darzycie zaufaniem: policja, straż pożarna, pogotowie. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi w nowym roku szkolnym.
Szanowni Rodzice, dziękuję za współpracę. Za pomoc i życzliwość okazywaną szkole. Mamy świadomość, że bez Waszego wsparcia i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele moglibyśmy osiągnąć.

Życzę wszystkim słonecznych, radosnych długo wyczekiwanych wakacji. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny!

Z wyrazami szacunku,

Iwona Nędzyńska-Mól
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29