210625 zakonczenie roku

210625 zakonczenie roku

To ostatni raz… Po raz ostatni uczniowie klas ósmych spotkali się na zakończeniu roku szkolnego. W związku z reżimem sanitarnym uroczystość miała skromny charakter. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 09.30. wprowadzeniem pocztów sztandarowych. Odśpiewano hymn Polski. Nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru młodszym przedstawicielom naszej szkoły. Następnie do uczniów, nauczycieli i przedstawicieli rodziców zwróciła się dyrektor szkoły – Pani Iwona Nędzyńska-Mól. Podsumowała kończący się rok szkolny, zwróciła uwagę na sukcesy uczniów, ciepłe słowa skierowała do rodziców, dziękując im za zaangażowanie w życie szkoły. Zwróciła się również do swoich współpracowników, grona pedagogicznego mówiąc, że praca z nimi to prawdziwy zaszczyt.

Wręczono nagrody dla najlepszych uczniów: medale złote, srebrne, brązowe, nagrody książkowe, statuetki: osobowość sportowa, osobowość artystyczna szkoły oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Uczniowie skierowali słowa podziękowania dla nauczycieli za trudy ich kilkuletniej pracy.

Na zakończenie zaprezentowany został krótki program artystyczny. Wiersze o tematyce wakacyjnej, podsumowania oraz humorystycznie zaśpiewana piosenka wprawiły wszystkich obecnych w wesoły, wakacyjny nastrój. Na ustach wszystkich pojawił się uśmiech, choć niektórym zakręciła się łza w oku, bo to ostatni raz…

Wychowawcy klas ósmych składają serdeczne podziękowania przedstawicielom grona pedagogicznego, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

[widgetkit id=546]