170525 szachy

170525 szachy

Celem zawodów jest wyłonienie Mistrza i Mistrzyni Szkoły, najlepszej drużyny oraz promocja i popularyzacja sportu szachowego.
Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim (kojarzenie komputerowe) na dystansie 7 rund, tempem 10 minut na zawodnika; przy małej liczbie zawodników (poniżej dziewięciu) systemem kołowym (każdy z każdym). Do klasyfikacji drużynowej liczy się suma punktów zdobytych przez dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników danej klasy. Przy równej liczbie punktów dwóch drużyn o kolejności decyduje wyższe miejsce zawodnika w klasyfikacji indywidualnej. Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach do dnia 14. czerwca do godziny 14.00 poprzez wychowawców klas w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres: snarski@poczta.fm. Zawody odbędą się 16 czerwca 2017 roku w godzinach od 9.00 do 12.00 w sali nr 009.