180501 piknik web 2

180501 piknik web 2

Zapraszamy na cykliczny czerwcowy piknik rodzinno-rozrywkowy „Najlepszych przyjaciół poznaje się w niedzielę” – 10.06.2018 od 14 do 17 na boisku szkolnym SP 29. Zgodnie z tradycją naszej placówki organizujemy niedzielne spotkanie integracyjne – dla społeczności szkolnej i jej przyjaciół. Proponujemy wiele atrakcji, dając możliwość – szczególnie dzieciom – pokazania ich mocnych stron w sytuacjach innych niż sensu stricto edukacyjne.

Dla właściwego rozwoju dzieci i właściwego postrzegania przez nie rzeczywistości równie ważne (i zabawne :)) jest dostrzeżenie w rodzicach i nauczycielach wykonawców innych ról społecznych niż te doskonale im znane. 

W co się bawić? W co się bawić? Oto kilka naszych propozycji:

 • rozgrywki sportowe
 • pokaz sztuk walki – taekwondo;
 • pokaz prestidigitatorski – magia kart;
 • pokazy taneczne;
 • występ teatralny i kabaretowy;
 • galeria – wystawa prac uczniów;
 • międzypokoleniowy quiz intelektualno-obyczajowy nt. szkoły, dzielnicy, miasta, czyli naszego „show-edu-biznesu”;
 • rodzinny średniowieczny turniej dziś;
 • stoiska cudów na kiju – dosłownie i w przenośni;
 • stoisko – cafe, grill, potrawy regionalne.

Nagrody:

 • w myśl zasady, że od przybytku głowa nie boli, gwarantujemy bogatą gamę niespodzianek – od dyplomów, medali po nagrody rzeczowe;

Apel:

Aby – szczególnie – wyżej wymieniony aspekt (nagrody) – był godny, podobnie jak piknikowe atrakcje, wszystkich serdecznie zapraszamy do wsparcia organizacji naszego przedsięwzięcia. Hojniejsze gesty sponsorów równie mile widziane. W ramach podziękowania za okazane serce gwarantujemy miejsce na banery promujące Państwa firmę podczas pikniku (na placu szkolnym) oraz umieszczenie logo firmy na plakacie informacyjnym. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do 11 maja (sekretariat szkoły), abyśmy mieli czas na profesjonalne przygotowanie plakatów, a także informacji o sponsorach – dla mediów).

180501 piknik web