170518 taniec

170518 taniec

15 maja w Częstochowie odbył się Ogólnopolski Dzień Tańca zorganizowany przez częstochowskie koło Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz Zespół Szkół nr 15. W uroczystościach miejskich wzięli także udział uczniowie naszej szkoły z klas: IIIc, IIIb, IVb, Vb, VI a oraz VI b. Na Placu Biegańskiego w samo południe zatańczyliśmy tańce integracyjne: dworski, belgijski, taniec z chustą, wężyk, pada deszczyk. Finałowym punktem zabawy był taniec do piosenki zespołu Abba „Mamma Mia”, w którym szeleściły kolorowe pompony. Wszyscy wspaniale się bawili i doskonale zaprezentowali naszą społeczność uczniowską. Pomimo pogody „w kratkę”, słońce nas nie zawiodło i wspaniale przyświeciło naszym popisom. Do szkoły wróciliśmy w doskonałych humorach.

Tancerzy przygotowały panie: Agnieszka Janiszewska-Wypych oraz Monika Itczak.

[widgetkit id=196]