Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — —

W marcu uczestniczyliśmy w zawodach rejonowych w Badmintonie Chłopców i Tenisie Stołowym Dziewcząt klas starszych. Najpierw odbyły się zawody w badmintonie gdzie w Ćwierćfinale Wojewódzkim Młodzieży Chłopców zajęliśmy III miejsce. Reprezentowali nas: Dawid Adam, Maciej Karolak. Awansowaliśmy do tych rozgrywek dzięki zajęciu II miejsca w zawodach w Badmintonie w rozgrywkach miejskich w których wcześniej reprezentowali nas: Filip Miodek, Daniel Erdman rez. Kacper Serwatka

Natomiast w tenisie stołowym nie udało nam się powtórzyć I miejsca z zawodów miejskich i w Ćwierćfinale Wojewódzkim Młodzieży Dziewcząt zajęliśmy IV miejsce, będąc bardzo blisko sukcesu, bo przy równej ilości pkt. o kolejności decydowała różnica setów. Reprezentowały nas: Kaja Erdman, Antonina Rozpondek, Lidia Gulbinowicz.