PLAN SPOTKAŃ Z RODZICAMI we wtorek 28.05.2019r.
- 17:00 – 17:30 – krótkie spotkania rodziców uczniów klas IV – VIII oraz III gimnazjalnych z wychowawcami. Przekazanie proponowanych ocen rocznych (klasy IV-VII) i końcowych (klasy VIII i III gimnazjalne), zgodnie z poniższym harmonogramem:
KLASA |
WYCHOWAWCA |
SALA |
IVa |
M. Małek |
s. 009 |
IVb |
I. Knysak |
s. 102 |
IVc |
D. Stefaniewicz vel Stachowicz |
s. 106 |
IVd |
J. Bromek |
s. 105 |
Va |
R. Gajda – zebranie odbędzie się 27.05. godz. 17:00 |
s. 112 |
Vb |
A. Witczak (zastępuje p. E. Latos) |
s. 217 |
Vc |
E. Bogdał |
s. 112 |
VIa |
M. Itczak (zastępuje p. A. Glenc) |
s. 18 |
VIb |
D. Szlubowska |
s. 107 |
VIc |
B. Kukla |
s. 19 |
VIIa |
K. Głębiewska |
s. 115 |
VIIb |
E. Niewczas |
s. 208 |
VIIIa |
E. Stacherczak |
s. 117 |
VIIIb |
E. Chęcińska |
s. 21 |
VIIIc |
I. Górawska |
s. 116 |
IIIa Gim. |
D. Szlubowski |
świetlica szkolna |
IIIb Gim. |
A. Kaleta |
s. 210 |
IIIc Gim. |
E. Szajbel |
s. 215 |
IIId Gim. |
M. Szymurska-Kałmuk |
s. 109 |
IIIe Gim. |
E. Brodzińska |
s. 111 |
- 17:30 – 18:00 – zebrania z rodzicami klas I – III według poniższego harmonogramu:
KLASA |
WYCHOWAWCA |
SALA |
Ia |
M.I. Gadnicka |
s. 010 |
Ib |
B. Skubała |
s. 009 |
IIa |
B. Jędryszczak-Charuba |
s. 106 |
IIb |
S. Jura |
s. 107 |
IIc |
E. Krajewska |
s. 105 |
- 17:30 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów według poniższego harmonogramu:
- A. Baros – pokój nauczycielski SP
- I. Bartelt-Adamczyk pok.14 (sekretariat GIM.)
- E. Bogdał s. 112
- E. Brodzińska s. 111
- J. Bromek s. 211 (zaplecze s. 210)
- E. Chęcińska s. 21
- E. Chłąd – biblioteka SP
- B. Chmielarz pok. 16 (wejście przez sekretariat GIM.)
- E. Drogowski s. 4
- R. Gajda – konsultacje odbędą się 29.05 w godz. 16:30-17:30 w sali 112
- A. Glenc s. 18
- K. Głębiewska s. 115
- I. Górawska s. 116
- S. Gradzik s. 113 (zaplecze s. 112)
- M. Janiszewska s. 213
- A. Kaleta s. 210
- M. Kempa s. 216 (zaplecze s. 215)
- I. Knysak s. 102
- J. Kościelny s. 2
- B. Kukla s. 19
- A. Kula s. 209 (zaplecze s. 208)
- E. Latos – gabinet pedagoga (wejście przez sekretariat SP)
- J. Majewska s. 212
- E. Makulec s. 118 (zaplecze s. 117)
- M. Małek – gabinet wychowania fizycznego
- T. Mirowski s. 013
- R. Nenart s. 103 (zaplecze s. 102)
- E. Niewczas s. 208
- B. Rek – nauczyciel nieobecny
- E. Stacherczak s. 117
- K. Stefańczyk s.217
- D. Stefaniewicz vel Stachowicz s. 011
- M. Stęmplowska s. 101 (pokój nauczycielski GIM.)
- E. Szajbel s. 215
- D. Szlubowska s. 201
- D. Szlubowski – świetlica główna
- M. Szymurska-Kałmuk s. 109
- K. Tobijańska s. 22 (zaplecze s. 21)
- M. Walocha s. 6 (biblioteka Gim.)
- A. Węgrzyn s. 119 (zaplecze s. 117)
- A. Witczak – nauczyciel nieobecny
Dyrektor – Iwona Nędzyńska-Mól przyjmuje w gabinecie w godz. 17:30 – 18:30
W przypadku nauczycieli nieobecnych spotkanie zostanie ustalone w najszybszym możliwym terminie.