180626 zakonczenie

180626 zakonczenie

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV – VII odbyła się o godz 10.30. Po powitaniu wszystkich uczniów i rodziców przez panią wicedyrektor Iwonę Nędzyńską – Mól, nastąpiło wręczenie nagród za bardzo dobre i wzorowe wyniki w nauce oraz nagród dla Osobowości Artystycznych i  Sportowych. Wręczono listy gratulacyjne rodzicom uczniów,  którzy zdobyli  Nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy. Po części oficjalnej nastąpił krótki artystyczny występ uczniów klas piątych, chóru i tancerek z zespołu Wygibaski.

Z kolei o godzinie 12.00 w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas młodszych razem ze swoimi nauczycielami i rodzicami. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani wicedyrektor Iwona Nędzyńska-Mól, która po krótkim przemówieniu wręczyła dyplomy najlepszym uczniom. Po części oficjalnej obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas trzecich, którzy wspólnie zaśpiewali wakacyjne piosenki z repertuaru Majki Jeżowskiej. Na koniec uroczystości trzecioklasiści zatańczyli poloneza. Piękne sukienki dziewczynek i garnitury chłopców dodały uroku naszym uczniom, którzy z wielkim przejęciem starali się jak najlepiej zaprezentować. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby odebrać swoje szkolne świadectwo i rozpocząć zasłużone wakacje.

Organizatorami uroczystości były wychowawczynie klas trzecich: pani Małgorzata Złotorowicz, pani Bogumiła Skubała, pani  Maria Izabela Gadnicka, pani Dorota Wójcik oraz pani Agnieszka Janiszewska-Wypych, a takze wychowawcy klas piątych, panie: Monika Itczak, Dorota Szlubowska i Bożena Kukla.

[widgetkit id=350]