Od wschodu do zachodu słońca bardzo przyjemnie i aktywnie płynął czas podczas naszego wypoczynku nad morzem. Sianożęty to mała miejscowość nad Bałtykiem z szeroką, czystą plażą. Odpoczywaliśmy na niej, opalając się, budując budowle z piasku, zbierając kamienie i muszelki. W skrócie przybliżymy, co zobaczyliśmy i zwiedziliśmy podczas naszych wycieczek. W Kołobrzegu zwiedziliśmy Muzeum Wojska Polskiego, oceanarium, latarnię morską, rynek z ratuszem i park wodny. Najwięcej wrażeń dostarczył nam rejs statkiem na pełnym morzu. Kołysało – jednak szczęśliwie dotarliśmy na ląd.

Następnym miastem były Międzyzdroje. Piękne molo, Aleja Gwiazd, gdzie artyści odbijają swoje dłonie podczas corocznego festiwalu filmowego. W Ustroniu Morskim dwukrotnie korzystaliśmy z parku wodnego, potem poprawialiśmy kondycję na miejskich przyrządach gimnastycznych. Nie zapomnieliśmy o zakupie upominków dla najbliższych. W wolnych od zajęć chwilach rozgrywaliśmy mecze w piłkę nożną i tenisa stołowego.

W Dniu Dziecka odbyła się dyskoteka, a na pożegnanie ognisko z kiełbaskami, muzyką i tańcami. W drodze powrotnej zwiedzaliśmy zamek w Kórniku, po czym dotarliśmy szczęśliwi i wypoczęci do domu.

[widgetkit id=98]