180602 kangur

180602 kangur

Miło nam poinformować o wynikach naszych uczniów w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2018”. W konkursie tym wzięło udział 104 uczniów naszej szkoły. Uczniowie godnie nas reprezentowali, dzielnie zmagając się z wymagającymi dużej wiedzy i umiejętności zadaniami matematycznymi. W konkursie nagrodzeni zostali:

Jakub Grabowski 2a – wyróżnienie
Szymon Chłąd 2a – wyróżnienie
Jan Załęcki 2a – wyróżnienie
Wiktor Wypych 3d – wyróżnienie
Sonia Borczyk 3a – wyróżnienie
Michał Flak 4a – wyróżnienie
Kamil Smugowski 5a – wyróżnienie
Jakub Dróżdż 5b – wyróżnienie
Piotr Krzywda 5a – wyróżnienie
Hubert Jasnos 6b – WYNIK BARDZO DOBRY
Aleksander Kręgiel 6a – wyróżnienie
Zuzanna Majocha 6b – wyróżnienie
Oliwier Peryga 6b – wyróżnienie
Adam Wielgórka 7a – WYNIK BARDZO DOBRY
Olivia Rogóż 7b – wyróżnienie
Jakub Lewański 7c – wyróżnienie
Antoni Jaworski 2c GIM – WYNIK BARDZO DOBRY
Kamil Kasperski 2c GIM – wyróżnienie

Dyplomy i nagrody za wynik Bardzo Dobry zostaną wręczone przez organizatorów w terminie późniejszym. Wyróżnienia podczas apelu podsumowującego osiągnięcia II półrocza.

Już teraz serdecznie gratulujemy naszym dzielnym matematykom. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Koordynatorki: Agnieszka Kaleta, Joanna Bromek i Ewa Krajewska.