171122 schronisko

171122 schronisko

Zakończyliśmy zbiórkę żywności i innych akcesoriów dla Schroniska Zwierząt w Częstochowie. Akcja odbywała się od hasłem „Zwierzę to nie rzecz” i zorganizowana była przez SK LOP w miesiącu dobroci dla zwierząt. Uczniowie po raz kolejny wykazali się ogromną życzliwością i dobrym sercem dla naszych „braci mniejszych”. W tym roku zebraliśmy: 265,46 kg karmy dla psów i kotów, 95,25 kg żwirku dla kotów oraz zabawki, koce i przysmaki.

Wszystkim należą się gratulacje.

Klasy, które zebrały najwięcej otrzymały od samorządu uczniowskiego złote talony:

  • I miejsce – kl.VIb
  • II miejsce – kl.Va
  • III miejsce- kl.Vc

Wśród klas młodszych najlepsza okazała się kl.IIIa.

Wszystkim zaangażowanym uczniom serdecznie dziękujemy. Organizatorkami akcji były panie Edyta Niewczas i Małgorzata Złotorowicz.

[widgetkit id=245]