Konsultacje dla Uczniów i Rodziców

Nauczyciele udzielają konsultacji Uczniom raz w tygodniu w godzinach i dniach ujętych w tabeli z wyjątkiem dni przeznaczonych na konsultacje dla Rodziców.

Terminy konsultacji dla Rodziców:

Poniedziałek: 26.09, 24.10, 28.11, 19.12, 27.02, 27.03, 24.04, 29.05

Środa: 28.09, 26.10, 30.11, 21.12, 01.03, 29.03, 26.04, 31.05

Czwartek: 29.09, 27.10, 01.12, 22.12, 02.03, 30.03, 27.04, 01.06

PONIEDZIAŁEK

l.p.Imię i nazwisko nauczycielaSalaGodzina dostępności dla uczniówGodzina dostępności dla rodziców
1.Jakub Kościelny414:40 – 15:4016:30 – 17:30
2.Barbara Marks0098:40 – 9:4016:30- 17:30
3.Kamila Mielczarek21215:30– 16:3016:30 – 17:30
4.Ksenia Turniak1813:00 – 14:0016:30 – 17:30
5.Anna Włoczek6 (Biblioteka)14:40 – 15:4016:30 – 17:30
6.Magdalena Walocha2114:40-15:4016:30 – 17:30
7.Beata Gradzik10613:45 – 14:4516:30 – 17:30
8.Anna Kołaczyk10712:45 – 13:4516:30 – 17:30
9.Małgorzata Wachecka10914:40-15:4016:30 – 17:30
10.Magdalena Kempa11114:40 –15:4016:30 – 17:30
11.Renata Gajda11215:00 – 16:0016:30 – 17:30
12.Małgorzata Janiszewska11516:30- 17:3016:30 – 17:30
13.Dorota Stefaniewicz vel Stachowicz11614:40-15:4016:30 – 17:30
14.Elżbieta Woźniak11714:40-15:4016:30 – 17:30
15.Joanna Bromek21015:30 – 16:3016:30 – 17:30
16.Ewa Szajbel21514:40 – 15:4016:30 – 17:30
17.Mariola Szymurska – Kałmuk21714:40-15:4016:30 – 17:30
18.Iwona Nędzyńska-Mól1614:40 – 15:4016:30 – 17:30
19.Beata Chmielarz00314:40 – 15:4016:30 – 17:30
20.Aleksandra Matląg-Ziętek15:30 – 16:3016:30 – 17:30

ŚRODA

l.p.Imię i nazwisko nauczycielaSalaGodzina dostępności dla uczniówGodzina dostępności dla rodziców
1.Iwona Knysak2115:00-16:0016:30 – 17:30
2.Monika Itczak0118:50-9:5016:30 – 17:30
3.Ewa Krajewska10512:45-13:4516:30 – 17:30
4.Marzena Wyporkiewicz- Poterek10612:30-13:3016:30 – 17:30
5.Rafał Nenart11115:40 – 16:4016:30 – 17:30
6.Katarzyna Głębiewska11215:30-16:3016:30 – 17:30q1
7.Izabela Bartelt-Adamczyk11514:40-15:4016:30 – 17:30
8.Edyta Stacherczak11714:40-15:4016:30 – 17:30
9.Ewelina Brodzińska20814:40–15:4016:30 – 17:30
10.Katarzyna Swodczyk21014:40-15:4016:30 – 17:30
11.Alina Witczak21714:40–15:4016:30 – 17:30
12.Anna Baros10215:30-16:3016:30 – 17:30

CZWARTEK

l.p.Imię i nazwisko nauczycielaSalaGodzina dostępności dla uczniówGodzina dostępności dla rodziców
1.Małgorzata Blachnicka – Kajdzik415:30 – 16:3016:30 – 17:30
2.Agnieszka Glenc01013:45 – 14:4516:30 – 17:30
3.Agnieszka Kula1814:40- 15:4016:30 – 17:30
4.Bożena Kukla1914:40 – 15:4016:30 – 17:30
5.Agnieszka Kaleta2114:40-15:4016:30 – 17:30
6.Anna Krygier10511:45-12:4516:30 – 17:30
7.Dariusz Szlubowski10614:40-15:4016:30 – 17:30
8.Aleksandra Nocoń101 (Biblioteka)14:45 – 15:4516:30 – 17:30
9.Karol Opic10914:40 – 15:4016:30 – 17:30
10.Ewa Latos01315.30 – 16.3016:30 – 17:30
11.Beata Dąbrowska11713:45 – 14:4516:30 – 17:30
12.Barbara Rek11614:40 – 15:4016:30 – 17:30
13.Iwona Górawska21015:30-16:3016:30 – 17:30
14.Sylwia Jura00914:30 – 15:3016:30 – 17:30