Konsultacje dla Uczniów i Rodziców 2023/2024

Nauczyciele udzielają konsultacji Uczniom raz w tygodniu w godzinach i dniach ujętych w tabeli z wyjątkiem dni przeznaczonych na konsultacje dla Rodziców.  

Terminy konsultacji dla Rodziców: 

Poniedziałek: 25.09, 23.10, 27.11, 18.12, 26.02, 18.03, 22.04, 20.05 

Środa: 27.09, 25.10, 29.11, 20.12, 28.02, 20.03, 24.04, 22.05 

Czwartek: 28.09, 26.10, 30.11, 21.12, 29.02, 21.03, 25.04, 23.05 



P. Katarzyna Głębiewska będzie nieobecna na konsultacjach w dniu 21.03.
P. Anna Bareła będzie nieobecna na konsultacjach w dniu 20.03.

PONIEDZIAŁEK 

l.p. Imię i nazwisko nauczyciela sala Godzina dostępności dla uczniów Godzina dostępności dla rodziców 
  1Dorota Stefaniewicz vel Stachowicz s. 116 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00 
  2Iwona Nędzyńska-Mól s. 14 14:00 – 15:00  16:00 – 17:00  
  3Kamila Mielczarek s. 212 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00  
  4Anna Włoczek s. 6 13:45 – 14:45 16:00 – 17:00  
  5Monika Itczak s. 11 8:00 – 9:00 16:00 – 17:00  
  6Ewa Krajewska s. 103 13:40 – 14:40 16:00 – 17:00  
  7Beata Gradzik s. 106 13:45 – 14:45 16:00 – 17:00  
  8Mariola Szymurska-Kałmuk s. 109 14:40 – 15:40  16:00 – 17:00  
  9Ewelina Brodzińska 215 14:40 – 15.25 16:00 – 17:00  
 10Małgorzata Wachecka  10:00 – 11:00 16:00 – 17:00  
 11Marzena Wyporkiewicz-Poterek s. 009 14:40 – 15:25 16:00 – 17:00  
 12Magdalena Walocha s. 21 14:30 – 15:30 16:00 – 17:00
13Katarzyna Swodczyk11714:40 – 15:4016:00 – 17:00  
14Karol Opic1814:30 – 15:3016:00 – 17:00

ŚRODA 

l.p. Imię i nazwisko nauczyciela sala Godzina dostępności dla uczniów Godzina dostępności dla rodziców 
  1Izabela Bartelt-Adamczyk 210 14:40 – 15:40 16:00 – 17:00  
  2Ewa Szajbel 215 14:40 – 15:40  16:00 – 17:00  
  3Ewa Latos 013 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00  
  4Małgorzata Janiszewska 21 14:45 – 15:45  16:00 – 17:00  
  5Ksenia Turniak s. 10 9:50 – 10:35 16:00 – 17:00  
  6Elżbieta Woźniak s. 117 14:40 – 15:40
(I środa miesiąca)
16:00 – 17:00
  7Magdalena Kempa s.19 14:40 – 15:40 16:00 – 17:00  
  8Iwona Górawska s.gim. 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00  
9Wioletta Kotarska-Drewniak Świetl. 9:30 – 10:30 16:00 – 17:00  
10Kukla Bożena  s. 116 14:30 – 15:30 16:00 – 17:00  
11Beata Chmielarz 115 14:40 – 15:40 16:00 – 17:00  
12Agnieszka Kula  18 14:40 – 15:25 16:00 – 17:00  
13Magdalena Kmieć-Zalewska s. 217 14:40 – 15:25 16:00 – 17:00  
14Renata Gajda s. 112 14:00 – 15:00 16:00 – 17:00
15Anna Bareła – psychologs. 21214:30 – 15:3016:00 – 17:00
16Joanna Bromeks. 20813:30 – 14:30
oprócz II środy miesiąca 
16:00 – 17:00

CZWARTEK 

l.p. Imię i nazwisko nauczyciela sala Godzina dostępności dla uczniów Godzina dostępności dla rodziców 
  1Barbara Rek  s. 116 14:40 – 15:40 16:00 – 17:00  
  2Edyta Stacherczak s. 117 14:40 – 15:40  16:00 – 17:00  
  3Rafał Nenart s. 28, 
s. gimn. 
15:40 – 16:40 16:00 – 17:00  
  4Anna Krygier s. 107 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00  
  5Katarzyna Głębiewska s.115 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00  
  6Agnieszka Kaleta s. 208 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00  
  7Bożena Jędryszczak – Charuba s.106 11:45 – 12:45 16:00 – 17:00  
  8Inga Świetlak s.105 13:30 – 14:30 16:00 – 17:00  
9Tatiana Marszałek S.103 11:45 – 12:45 16:00 – 17:00  
 10Dariusz Szlubowski s. 28 14:30 – 15:30 16:00 – 17:00  
 11Agnieszka Trzepizur s. 011 (mała świetlica) 9:30 – 10:30 16:00 – 17:00  
 12Jakub Kościelny s. 4 14:30 – 15:30 16:00 – 17:00  
 13Marta Szymonik świetlica 14:30 – 15:30 16:00 – 17:00  
 14Ewa Bogdał s. 21 14:40 – 15:40 16:00 – 17:00  
 15Przemek Tomza s. 217 15:30 – 16:30 16:00 – 17:00