Placówka |
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie |
Szkoła Podstawowa
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Misie znane i lubiane” |
miejski |
Kaja Erdman kl.IIb – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała |
Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Jesienny zwierzyniec” |
miejski |
Filip Miodek – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała |
|
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Jesienny” |
miejski |
Otylia Banaszkiewicz kl. IId – III miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik |
|
Ogólnopolski Test Ortograficzny |
ogólnopolski |
Otylia Banaszkiewicz kl.IId – 8 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik Bartosz Gajda kl.IId – 11 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik |
|
Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus |
ogólnopolski |
Pola Jaworska kl.IIIc – laureat I stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska Joanna Sznober kl.IIIc – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska Klaudia Gołębska kl.IIIc – laureat V stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska |
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni” |
miejski |
Joanna Sznober kl.IIIc – III miejsce, opiekun p. Ewa Krajewska |
|
”Od przedszkolaka do starszaka” |
powiatowy |
Gabriela Parzonka – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska |
|
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny |
ogólnopolski |
Kamil Grabara kl.IIIa – II lokata, opiekun p. Sylwia Jura |
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zwierzęta wśród nas” |
miejski |
Dominika Kaczorowska kl. IIIa – III miejsce (miejski), opiekun p. Sylwia Jura |
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Soward”: ,,Pani Jesień” |
miejski |
Nadia Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura Milena Łukasiak kl.IIIa – wyróżnienie, opiekun p. Sylwia Jura |
|
XI Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Malowane plasteliną” |
miejski |
Weronika Zawieja kl. IIIa – III miejsce, opiekun p. Sylwia Jura XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Tradycyjne Ozdoby Choinkowe” Stella Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura Jakub Królak kl. IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura |
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla szkół podstawowych |
rejonowy |
Adam Wielgórka VIa – kwalifikacja do II etapu, opiekun p. Eliza Kozerska |
|
Powiatowy Konkurs ,, The true face of Shakespeare” |
powiatowy |
Lena Suchecka IVc – wyróżnienie, opiekun p. Iwona Nędzyńska –Mól Maja Suchecka VIb – III miejsce, opiekun p. Anna Michalska |
|
Międzyszkolny Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim |
miejski |
Maja Kryczało VIb – I miejsce Patrycja Zasępa VIb – II miejsce, opiekun p. Anna Michalska |
|
Ogólnopolski Test Ortograficzny |
ogólnopolski |
Natalia Nawrocka kl. IVc – tytuł laureata IX stopnia, opiekun p. Katarzyna Głębiewska |
|
Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie ,,Jesienią na Jurze straszy” |
miejski |
Julia Nocuń Va – I miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska Nel Trelowska Va – III miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska |
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Brzechwałki” |
miejski |
Julia Nocuń Va – II miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska Julia Brenneke IVb – III miejsce, opiekun p .Katarzyna Głębiewska Stanisław Puto Va – wyróżnienie, opiekun p. Katarzyna Głębiewska |
|
Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej ,,Cecyliada” |
powiatowy |
Weronika Swodczyk VIa i Wiktoria Oczkowicz VIb – III miejsce, opiekun p. Barabara Rek |
|
Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców |
miejski |
IV miejsce: Piotr Nowodworski VIc, Mikołaj Królak VIc, Marcel Polanowski – Pacak VIc, Jakub Drewniak VIc, Jakub Kulawiak VIc, Michał Kuźmiński VIc, Jakub Lewański VIc, Kordian Kaczmarek VIb, Dawid Ułamek VIb, Maciej Sadkowski VIb, Karol Barbirato VIb, Aleksander Całus VIb, Igor Matuszewski VIb, Oliwier Peryga Vb, opiekun p. Dorota Szlubowska |
|
Turniej Rugby Tag |
miejski |
Tony Xerxa VIc, Piotr Nowodworski VIc, Nadia Dacewicz VIc, Maciej Sadkowski VIb, Dawid Ułamek VIb, opiekun p. Iwona Górawska |
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach |
miejski |
Emilia Egeman Vb, Filip Rogóż IVc, Jakub Lewański VIc, Marta Kot IVc – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski |
|
Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej XXV edycji |
miejski |
Emilia Egeman Vb – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski |
|
VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich |
miejski |
Marta Kot IVc – IV miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski |